سقف کاذب

مقایسه کالا (0)


تایل PVC طرح آسمان

یکی از بهترین سقف های کاذب که برای اجرا در محیط هایی مانند محیط های اداری مناسب می باشد، تایل PVC است. کیفیت چاپ بالا می باشد و دارای انواع طرح هاست و..

24,000 تومان

تایل PVC طرح المپیک

اجرای سقف کاذب با تایل PVC طرفداران زیادی را پیدا کرده است زیرا که در طرح های متنوع برای هر سلیقه ای ساخته و طراحی شده اند و می توانند هر فرد با هر سل..

24,000 تومان

تایل PVC طرح بامبو

تایل PVC ارائه شده در سایت e-alounak ای آلونک از مناسب ترین و بهترین متریال هایی است که جهت اجرا در سقف راهروها و سرویس های بهداشتی اماکن و بخش های ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح حبابی

عرضه انواع تایل های پی وی سی جهت اجرای سقف کاذب توسط ای آلونک انجام می شود. تایل PVC طرح حبابی جهت استفاده در شبکه ی 60*60 سقف کاذب مناسب می باشد. این..

24,000 تومان

تایل PVC طرح خط خطی زمینه سفید

عرضه انواع طرح های تایل pvc به مانند تایل PVC طرح خط خطی زمینه سفید در سایت ای آلونک. این تایل ها با تنوع بالایی که در طرح های خود دارند و همچنین فرم ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح خط خطی زمینه مشکی

فروش انواع تایل های pvc در سایت ای آلونک مانند تایل pvc طرح خط خطی زمینه مشکی با بهترین کیفیت انجام می شود. این محصول در برابر زلزله و آتش سوزی کاملا ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح دایره نامنظم

عرضه مصالح دکوراسیون داخلی با کیفیت بالا مانند تایل pvc طرح دایره نامنظم در سایت ای آلونک. از دوره صفویه به کار بردن تایل برای زیبا سازی خانه ها ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح ستاره منظم

انواع تایل PVC طرح ستاره منظم با بهترین قیمت و کیفیت در ای آلونک موجود می باشد. نصب بسیار آسانی دارد، کاملا ضد آب و ضد حریق است، در برابر عامل های خور..

24,000 تومان

تایل PVC طرح ستاره نامنظم

تایل pvc هات استمپ با انواع طرح ها در سایت e-alounak: تایل PVC طرح ستاره نامنظم ظاهری بسیار زیبا دارد، تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ را شامل می شود، ب..

24,000 تومان

تایل PVC طرح سنگ
24,000 تومان

تایل PVC طرح سنگ

تامین طرح های متنوع تایل pvc در سایت e-alounak به بهترین شکل ممکن انجام می شود. در تایل PVC طرح سنگ استفاده از طرح سنگ، شکلی خاص و ویژه را به آن داده ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح لوزی بزرگ

انواع مصالح دکوراسیون داخلی با بهترین طرح ها در e-alounak برای هر سلیقه، هر فرد و هر محیطی موجود می باشد. تایل PVC طرح لوزی بزرگ دارای ضخامتی کاملا من..

24,000 تومان

تایل PVC طرح لوزی سنتی

انواع طرح های تایل pvc سقف کاذب: تایل PVC طرح لوزی سنتی در e-alounak با بهترین قیمت آماده ارائه به شما می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد این م..

24,000 تومان

تایل PVC طرح لوزی عنکبوتی

تایل PVC طرح لوزی عنکبوتی به صورت عرضه مستقیم انواع تایل در سایت ای آلونک قابل تهیه می باشد. این انواع به دلیل ساختار جدیدی که دارند سبب شده است سرعت ..

24,000 تومان

تایل PVC طرح لوزی کوچک

استفاده از محصولات ای آلونک، بی شک انتخاب بهترین هاست. تایل PVC طرح لوزی کوچک با داشتن طرح جذاب و استفاده از انواع رنگ های مختلف در آن تبدیل به یکی از..

24,000 تومان

تایل PVC طرح مربع نامنظم

تایل PVC طرح مربع نامنظم: تایل های عرضه شده در طرح های مختلف در سایت e-alounak جهت تمام سلیقه ها موجود می باشد. این تایل برای تمامی مناطق با هر آب و ه..

24,000 تومان

نمايش 1 تا 15 از 20 (2 صفحه)