سقف کاذب

تایل گچی روکش دار طرح الماس

مدل کالا: GBZ

قیمت: 14,800 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

عرضه تایل گچی روکش دار طرح الماس در سایت ای آلونک با ویژگی های کاملا منحصر به فرد می باشد. در مکان های مختلفی قابلیت استفاده دارند که از جمله آن ها قسمت هایی است که احتمال ریزش آب وجود دارد که دلیل بروز آن هم تعرق هایی می باشد که بر پشت تایل ایجاد می شوند.

تایل گچی الماس یکی از زیباترین طرحهای تولیدی GBZ می باشد. این طرح جزو یکی از پر فروش ترین طرحها بشمار می رود. در تولید این محصول از روکش آلومینیومی برای پشت تایل و روکش PVC برای روی تایل توسط چسب مخصوصی استفاده می شود. چسباندن این روکش ها به هسته گچی تایل توسط فرایند لمینیت در خط تولید انجام می شود. از روکش دور تایلها هم جهت محافظت لبه های کناری تایل استفاده می شود.

تایل گچی با مشخصات ضد رطوبت ، قابل شستشو ، قابل تعویض ، سبکی و زیبایی برای محیط های گوناگون کاربرد دارد. به طوری که حتی می توان از این نوع تایل ها در محیط های شرجی نیز استفاده نمود. با استفاده از این تایلها می توان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمود. این امر با کاهش ارتفاع و کم شدن فضای مورد نیاز جهت سرمایش و گرمایش محقق می گردد. از طرف دیگر پوشاندن فضاهای تاسیساتی ساختمان باعث زیبایی و جلوه مناسب محیط می گردد.

تایل گچی تولیدی GBZ با دارا بودن کلیه استاندارد و الزمات این محصول مورد پسند کلیه معماران و دکوراتورها می باشد. استفاده از نوع سقف ها باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات سقف می گردد. دسترسی به فضای پشت تایل جهت انجام هر گونه تعمیر تاسیساتی باعث محبوبیت این نوع سقف ها شده است.

سهولت جابجایی تایل گچی در شبکه سقف کاذب باعث رونق این نوع سقف ها شده است. از مهمترین عوامل توسعه این سقف ها با تایل گچی ، میتوان موارد ذیل را نام برد.

  1. سهولت نصب و اجرا
  2. وزن سبک سقف کاذب
  3. قیمت ارزان و جنبه اقتصادی
  4. عایق بودن نسبت به حرارت و رطوبت
  5. مقاوم در برابر انواع حشرات موذی
  6. دوستدار محیط زیست
  7. و...

علاوه بر موارد فوق در دسترس بودن نصابان آن در سراسر کشور و سهولت آموزش اجرا آن ، باعث توسعه روزافزون آن شده است. نوآوری های صورت گرفته در این خصوص با هیچکدام از محصولات جایگزین قابل مقایسه نمی باشد.

نام دیگر این نوع سقفها ، سقف کاذب آرمسترانگ ، سقف شبکه ، سقف شبکه کلیک می باشد.

 

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح الماس
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تولید تایل گچی, تایل گچی سقف کاذب, سقف کاذب 60*60, پروفیل سقف کاذب, تایل گچی کناف, تایل گچی پانچ دار, تایل گچی پانچدار, تایل گچی روکش دار, تایل گچی روکشدار, تایل کناف