سقف کاذب

تایل گچی روکش دار طرح الماس

مدل کالا: GBZ

قیمت: 16,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

عرضه تایل گچی روکش دار طرح الماس در سایت ای آلونک با ویژگی های کاملا منحصر به فرد می باشد. در مکان های مختلفی قابلیت استفاده دارند که از جمله آن ها قسمت هایی است که احتمال ریزش آب وجود دارد که دلیل بروز آن هم تعرق هایی می باشد که بر پشت آن ها ایجاد می شوند.
این محصول پیش روی شما یکی از زیبا ترین طرح های تولیدی GBZ می باشد. این طرح جزو یکی از پر فروش ترین طرح ها به شمار می رود. در تولید این محصول از روکش آلومینیومی برای پشت و روکش PVC برای روی آن توسط چسب مخصوصی استفاده می شود. چسباندن این روکش ها به هسته گچی تایل توسط فرایند لمینیت در خط تولید انجام می شود. از روکش دور این انواع هم جهت محافظت لبه های کناری استفاده می شود.

این تایل دارای چه مشخصات و کاربرد هایی می باشد؟

مشخصات شامل ضد رطوبت، قابل شستشو، قابل تعویض، سبکی و زیبایی است و برای محیط های گوناگون کاربرد دارد. به طوری که حتی می توان از این انواع در محیط های شرجی نیز استفاده نمود. با استفاده از این آن ها می توان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نمود. این امر با کاهش ارتفاع و کم شدن فضای مورد نیاز جهت سرمایش و گرمایش محقق می گردد. از طرف دیگر پوشاندن فضا های تاسیساتی ساختمان باعث زیبایی و جلوه مناسب محیط می گردد.
تایل های گچی تولیدی GBZ با دارا بودن کلیه استاندارد و الزمات این محصول مورد پسند کلیه معماران و دکوراتور ها می باشد. استفاده از این نوع سقف ها باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات می گردد. دسترسی به فضای پشت جهت انجام هر گونه تعمیر تاسیساتی باعث محبوبیت این انواع شده است. سهولت جابجایی این محصول ها در شبکه کاذب سقف ها باعث رونق این نوع محصول ها شده است.

دلیل توسعه استفاده از این محصول چیست؟

 از مهم ترین عوامل توسعه این سقف ها با تایل نوع گچی، می توان موارد ذیل را نام برد:
1.    سهولت نصب و اجرا.
2.    وزن سبک سقف کاذب.
3.    قیمت ارزان و جنبه اقتصادی .
4.    عایق بودن نسبت به حرارت و رطوبت.
5.    مقاوم در برابر انواع حشرات موذی.
6.    دوست دار محیط زیست.
7.    و ... .
علاوه بر موارد فوق در دسترس بودن نصابان آن در سراسر کشور و سهولت آموزش اجرا آن، باعث توسعه روزافزون آن شده است. نوآوری های صورت گرفته در این خصوص با هیچکدام از محصولات جایگزین قابل مقایسه نمی باشد. نام دیگر این نوع سقف ها، سقف های کاذب آرمسترانگ، سقف شبکه، سقف شبکه کلیک می باشد.

 

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح الماس
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تولید تایل گچی, تایل گچی سقف کاذب, سقف کاذب 60*60, پروفیل سقف کاذب, تایل گچی کناف, تایل گچی پانچ دار, تایل گچی پانچدار, تایل گچی روکش دار, تایل گچی روکشدار, تایل کناف