سقف کاذب

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 14,800 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی در ای آلونک دارای سطح زیبایی می باشد. هنگام استفاده از این محصولات نگران نظافت کردن آن ها نباشید، زیرا که به راحتی قابلیت تمیز کاری دارند و به خوبی سطح تمیز و مانند روز اول خود خواهد شد.

تایل گچی تخم مرغی ، دارای هسته گچی و روکش آلومینیومی در سطح پشت و روکش پی وی سی در سطح روی آن و همچنین دور روکشدار می باشد. این تایل با این ویژگیها دارای خواص ضد آب ، عایق حرارتی ، مقاوم نسبت به زلزله می باشد.

تایلهای گچی به سادگی در سازه سقف کاذب مشبک نصب می گردند ، بدلیل تلرانس هندسی ابعاد سازه و ابعاد تایل گچی این امر بسادگی محقق می گردد. این محصول به دلیل وزن سبک خود بار چندانی را به سقف اصلی وارد نمی کند. وزن تایل گچی استفاده شده در سقف کاذب به شبکه سقف کاذب منتقل و از طریق آن به سقف اصلی منتقل می گردد. انتقال وزن سقف کاذب از طریق آویزهای گرفته شده از به سقف اصلی اعمال می گردد. سقف کاذب آرمسترانگ بر حسب نوع تایل مورد استفاده دارای طرحهای مختلفی می باشد.

تایل گچی تخم مرغی قابل شیستشو بوده و بسادگی قابل تعویض می باشد. یکی از عواملی که باعث مقبولیت و توسعه شبکه سقف کاذب کلیک شده است همین سهولت تعویض و جابجایی آن می باشد. این امر هنگام نیاز به دسترسی فضای پشت سقف کاذب جهت تعمیرات تاسیسات ساختمان بسیار حیاتی می باشد.

تایل گچی GBZ قابل استفاده در کلیه شرایط جوی می باشد. این تایلها در مناطق ساحی و شرجی بهترین کارایی را دارا می باشد. این محصول علاوه بر زیبایی دارای دوام بسیار مناسبی می باشد. تایل گچی GBZ در انواع طرحهای زیبا تولید می گردد، این محصولات می توانند کلیه نیازمندیهای کاربران، معماران و طراحان دکوراتیو را تامین نمایند.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح تخم مرغی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل گچی ارزان, سقف کاذب, اجرای سقف کاذب, تایل گچی تخم مرغی, تایل گچی سفید برفی, تایل گچی حصیری, تایل گچی چیست, تایل گچی صدف, تایل گچی اصفهان, گچ برگ باتیس, گیتی پسند