سقف کاذب

مقایسه کالا (0)


دیوار پوش PVC طرح آنتیک جیویز

دیوار پوش های پی وی سی به دلیل توسعه ملزومات نصب آن ها به راحتی با انواع محصولات دیگر دکوراسیون هماهنگ می گردند. از ملزومات مصرفی که در نصب این محصول ..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک زیتون

دیوار پوش های نوع PVC همان گونه از نام آن پیداست از پی وی سی ساخته می شود. از آنجائیکه پی وی سی یک پلاستیک سخت محسوب می شود لازم است از افزودنی های مخ..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک طلایی

در حال حاضر فقط از رنگ و کاغذ دیواری به منظور پوشش و تزئین قسمت های داخلی بنا استفاده نمی کنند. طیف وسیعی از محصولات برای این منظور تولید و عرضه شده ا..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک لایت

با توجه به این که دیوارپوش پی وی سی با ترکیب سایر متریال های دکور جلوه زیباتری به بنا می دهند لذا لازم است تا با سایر دیوار پوش ها نیز آشنا شوید. این ..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک نسکافه

دیوارپوش پی وی سی از PVC که یک پلاستیک گرما نرم است تولید می گردد. این محصول در میان دیوار پوش ها از همه پر مصرف تر است، در مقابل عبور صدا و حرارت به ..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک ونگه

دیوار پوش پی وی سی طرح آنتیک ونگه و همچنین دیگر طرح های زیبا و متنوع که دارای بهترین جنس و کیفیت می باشند را در e-alounak می توانید تهیه کنید. این نوع..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک کاج

این مدل دیوارپوش را می توانید در وبسایت ای آلونک تهیه کنید. طرح کاج از جمله طرح های بسیار زیبایی می باشد که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است...

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح افرا

دیوار پوش PVC طرح افرا در e-alounak برای هر سلیقه و هر مکانی مناسب می باشد و تمامی این موارد در هنگام ساخت و طراحی مد نظر قرار داده شده است. این محصول..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح بیاز

دیوار پوش PVC طرح بیاز مورد استفاده در اجرای دکوراسیون داخلی می باشد که ای آلونک آن را برای ارائه به شما آماده کرده است. این دیوار پوش ها از جمله جدید..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح بیسکوئیتی

دیوارپوش PVC طرح بیسکوئیتی و سایر طرح های دیوارپوش در e-alounak موجود است که دارای مزایای زیادی از جمله پایداری بالا در برابر ضربه می باشند و همچنین ب..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح جنگلی

دیوار پوش PVC طرح جنگلی در ای آلونک را باید گفت که به دلیل نصب ساده ای که دارد شما را از صرف هزینه های زیاد در امان نگه می دارد و به دلیل این که نیازی..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید تلسکوپی

دیوار پوش PVC طرح سفید تلسکوپی که یکی از طرح های دیوارپوش در سایت e-alounak برای شما موجود می باشد. در مکان های مختلف می توانید از این مدل استفاده کنی..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید صدفی

دیوارپوش PVC طرح سفید صدفی در ای آلونک از دوام و عمر بالایی برخوردار است به صورتی که شما را از صرف هزینه های اضافی برای تعویض و انجام رنگ آمیزی های دو..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید موجدار

دیوارپوش PVC طرح سفید موجدار یکی از پر طرفدار ها می باشد که در e-alounak قابل ارائه به شما است. این دیوار ها به دلیل این که کاملا ضد حشره و ضد باکتری ..

27,000 تومان

دیوار پوش PVC طرح شطرنجی

دیوار پوش PVC طرح شطرنجی به همراه انواع طرح های دیوارپوش پی وی سی دیگر در سایت ای آلونک. برای نظافت این محصولات از شوینده هایی استفاده کنید که غیر اسی..

27,000 تومان

نمايش 1 تا 15 از 33 (3 صفحه)