سقف کاذب

مقایسه کالا (0)


دیوار پوش PVC طرح آنتیک جیویز

دیوار پوش PVC طرح آنتیک جیویز و سایر طرح های زیبا دیوارپوش PVC در ای آلونک آماده ارائه به شما می باشد. این محصول پیش روی شما مقاومت بالایی در برابر ضر..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک زیتون

عرضه دیوار پوش PVC طرح آنتیک زیتون و دیگر طرح های آنتیک در سایت رسمی e-alounak.com برای شما مشتریان عزیز موجود می باشد. این محصول را می توانید در طرح ..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک طلایی

دیوار پوش PVC طرح آنتیک طلایی در سایت ای آلونک که دارای نصب کاملا آسان و سریعی می باشد، کاملا مستحکم ساخته شده است و در عین حال نیز بسیار سبک و کم وزن..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک لایت

جهت تهیه  دیوار پوش PVC طرح آنتیک لایت و سایر طرح های آنتیک به وبسایت e-alounak مراجعه کنید. ما با کیفیت ترین ها را برای شما جمع آوری کرده ایم. ا..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک نسکافه

تولید و عرضه دیوار پوش PVC طرح آنتیک نسکافه با بهترین کیفیت در ای آلونک در انتظار شماست. برای نصب این محصول بر روی سطح هایی که نا هموار هستند، دیوار ه..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک ونگه

دیوار پوش PVC طرح آنتیک ونگه و همچنین دیگر طرح های زیبا و متنوع که دارای بهترین جنس و کیفیت می باشند را در e-alounak می توانید تهیه کنید. این نوع پیش ..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح آنتیک کاج

دیوار پوش PVC طرح آنتیک کاج  را می توانید در وبسایت ای آلونک تهیه کنید. طرح کاج از جمله طرح های بسیار زیبایی می باشد که طرفداران زیادی را به سمت ..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح افرا

دیوار پوش PVC طرح افرا در e-alounak برای هر سلیقه و هر مکانی مناسب می باشد و تمامی این موارد در هنگام ساخت و طراحی مد نظر قرار داده شده است. این محصول..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح بیاز

دیوار پوش PVC طرح بیاز مورد استفاده در اجرای دکوراسیون داخلی می باشد که ای آلونک آن را برای ارائه به شما آماده کرده است. این دیوار پوش ها از جمله جدید..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح بیسکوئیتی

دیوار پوش PVC طرح بیسکوئیتی و سایر طرح های دیوارپوش pvc در e-alounak موجود است که دارای مزایای زیادی از جمله پایداری بالا در برابر ضربه می باشند و همچ..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح جنگلی

دیوار پوش PVC طرح جنگلی در ای آلونک را باید گفت که به دلیل نصب ساده ای که دارد شما را از صرف هزینه های زیاد در امان نگه می دارد و به دلیل این که نیازی..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید تلسکوپی

دیوار پوش PVC طرح سفید تلسکوپی که یکی از طرح های دیوار پوش پی وی سی می باشد در سایت e-alounak برای شما موجود می باشد. در مکان های مختلف می توانید از ا..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید صدفی

دیوار پوش PVC طرح سفید صدفی در ای آلونک از دوام و عمر بالایی برخوردار است به صورتی که شما را از صرف هزینه های اضافی برای تعویض و انجام رنگ آمیزی های د..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح سفید موجدار

دیوار پوش PVC طرح سفید موجدار یکی از پر طرفدار ها می باشد که در e-alounak قابل ارائه به شما است. این دیوار ها به دلیل این که کاملا ضد حشره و ضد باکتری..

26,500 تومان

دیوار پوش PVC طرح شطرنجی

دیوار پوش PVC طرح شطرنجی به همراه انواع طرح های دیوار پوش پی وی سی دیگر در سایت ای آلونک. برای نظافت این محصولات از شوینده هایی استفاده کنید که غیر اس..

26,500 تومان

نمايش 1 تا 15 از 30 (2 صفحه)