سقف کاذب

دیوار پوش PVC طرح قرمز تلسکوپی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 27,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

دیوار پوش PVC طرح قرمز تلسکوپی یکی از انواع متنوع طرح های دیوارپوش در ای آلونک می باشد. استفاده از چنین محصولاتی سبب می شود که استحکام سازه ها در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله و رانش زمین به بالا ترین حد خود برسد.

در تولید دیوارپوش از چه افزودنی ها استفاده می شود؟

دیوارپوش پی وی سی یکی از محصولات بیشمار تولید شده از PVC می باشد. در تولید این محصول از افزودنی های گرانول پی وی سی، پایدارکننده، روان کننده، بسط دهنده، پرکننده، رنگ دانه، بهبود دهنده و ... استفاده می شود. علت استفاده از این مواد محافظت پلیمر در مقابل انواع آسیبها در خلال فرایند ذوب و اکستروژن، حصول کیفیت مطلوب محصول نهایی و ارائه ویژگیهای مورد نظر به محصول می باشد.

گرید پی وی سی چیست؟

یکی از موارد مهم در تولید این محصول توجه به گرید پی وی سی و انتخاب صحیح آن می باشد. پی وی سی دارای گرایدهای B ، E و S می باشد، شاخص K Value نشانگر جرم مولکولی پلیمر بوده و ابزار مناسبی برای تشخیص ارتباط بین گرید محصول و نوع فرایند مورد استفاده برای تولید محصول می باشد
بعنوان مثال گرید S 65  پی وی سی برای تولید دیوارپوش با فرایند اکستروژن می باشد. از میان افزودنی های فوق نرم کننده و فیلر با بیشترین مقدار در ترکیب پلیمر حضور دارند. استفاده از نرم کننده مهمترین نقطه عطف در توسعه پی وی سی قلمداد می گردد. درصد پرکننده در ترکیب محصول تاثیر بسزایی در افزایش مقاومت به ضربه محصول دارد. هر چند استفاده بیش از اندازه از آن به اقت کیفی محصول منجر می گردد.    
برای هر مشخصه و ویژگی مورد نظر در محصول نهایی می بایست از ادتیو مناسب استفاده نمود و علاوه بر آن کیفیت خود ماده ادتیو و خصوصیات و تولید کننده آن نیز مهم می باشد. در انتخاب مواد فوق برای خرید و تولید محصول در نظر گرفتن کلیه جوانب حائز اهمیت می باشد.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 8 میلیمتر
طول 6 متر
عرض 20 سانتیمتر
نوع جنس PVC
وزن 2.6 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح قرمز تلسکوپی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دیوارپوش PVC هات استمپ, دیوار پوش PVC چاپی, سقف کاذب 60*60, دیوار پوش پی وی سی 20 سانتی, دیوارپوش پی وی سی 30 سانتی, اجرای انواع طرحهای دکوراسیون داخلی