سقف کاذب

گچبرگ 12.5 میلیمتر

مدل کالا: باتیس

قیمت: 12,200 تومان

گچبرگ یا پانل گچی جهت تزئینات دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این انواع در میان مردم به نام کناف شناخته می شود. برای تولید این محصول به صورت پیوسته (Continues) دوغاب گچ تولید شده با افزودنی های مخصوص در میان کاغذ های ویژه قرار داده شده و پس از خشک کردن در ابعاد دلخواه برش خورده و بسته بندی می شوند.

ویژگی های این محصول چگونه تعیین می شود

این محصول با توجه به افزودنی های اضافه شده و همچنین لایه های مورد استفاده در آن دارای ویژگی های متنوعی می باشد. که به اختصار معرفی می گردند:

  1. 1.    گچ برگ ساده (  جهت دیوار های جداکننده، جایگزین گچ و سقف کاذب استفاده می شود ).
  2. 2.    مقاوم به رطوبت (  در ترکیب دوغاب گچ آن از افزودنی مخصوصی که به رطوبت مقاوم است، استفاده می شود. همچنین جنس روکش مورد استفاده در آن نسبت به رطوبت مقاومت بالایی دارد. از این نوع در قسمت های نمناک ساختمان به خصوص حمام و سرویس های بهداشتی استفاده می گردد ).
  3. 3.    مقاوم به آتش (  در ترکیب آن از الیاف فایبرگلاس استفاده شده که آن را در مقابل آتش مقاوم می نماید. از این محصول در قسمت هایی که مقاومت به آتش بالایی لازم دارند استفاده می گردد. مانند: پوشش ستون ها ).
  4. 4.    مقاوم به رطوبت و آتش (  در ساخت آن ها از مواد مقاوم به رطوبت و الیاف فایبر گلاس استفاده شده است، و در محل هایی مانند: حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می گردد ).

این محصول دارای چه مزایایی می باشد

با توجه به سبکی و وجود سازه و اتصالات مناسب آن و همچنین امکان اجرای آن در طرح های دلخواه، از محبوبیت روزافزونی برخوردار می باشد. از دیگر مزایای آن می توان به سرعت اجرای بالا، تولید نخاله کمتر، عایق صوتی و حرارتی، دسترسی آسان به تاسیسات و قیمت مناسب اشاره نمود.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 12.5 میلیمتر
طول 240 سانتیمتر
عرض 120 سانتیمتر
نوع جنس RG
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: گچبرگ 12.5 میلیمتر،پروفیل گچ برک, پروفیل F47 کناف, قیمت پروفیل کناف, فروش پروفیل کناف, پروفیل کناف ساده, پروفیل کناف کاری, پروفیل U36 کناف, پروفیل U کناف, U36