سقف کاذب

تایل معرق پی وی سی سفارشی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 33,000 تومان

قیمت سقف های اجرا شده با تایل معرق پی وی سی سفارشی بنا به مطالب گفته شده در توضیحات محصولات 60*60 و 30*30 و همچنین دو جزئی بودن آن ( استفاده از طلقهای پلکسی ) ، نسبت به سایر سقفهای کاذب بیشتر می باشد. البته این افزایش قیمت نسبی بوده و در بعضی موارد قیمت سایر سقفها با توجه به طرح دار بودن یا نبودن آن و سایر موارد که کاربری پروژه را از حد معمول بالاتر می برند ، ممکن است از قیمت سقف کاذب معرق بیشتر باشد.

قیمت این محصول به ظرفیت تولید دستگاه های CNC نیز مربوط می باشد. بعلاوه با توجه به تاثیر قیمت شیتهای پی وی سی مصرفی در تولید این محصول  هرگونه تغییر در قیمت این شیتها ، قیمت محصول نهایی را دستخوش تغییر می نماید. از طرف دیگر نوع و پیچیدگی طرح نیز در زمان تولید آن موثر است بعبارت دیگر ، هر چقدر طرح محصول پیچیده تر باشد ، قیمت آن بیشتر خواهد بود.

جهت افزایش رضایتمندی از مصرف این محصول نصب آن را برای موارد زیر توصیه می نماییم. البته این به آن معنا نیست که شما در سایر محل ها قادر به استفاده از آن نمی باشید. این مساله به خلاقیت و سلیقه شما بستگی خواهد داشت.

دفاتر کار : دور تا دور سقف کاذب کناف و یا آسمان مجازی و یا سقف باریسول کارشده از این محصول استفاده نموده و با نورپردازی جلوه خاصی به محیط ببخشید. همچنین بصورت ترکیبی در وسط سقف کناف نیز می توانید از آن استفاده نمایید.

منزل : در قسمت ورودیها و یا در سرویسهای بهداشتی این محصول به طرز خارق العاده ای زیبا می باشد ، همچنین در فضای نشیمن و یا اتاق خواب نیز بصورت مکمل سقف کاذب اصلی مورد استفاده قرار می گیرد.

ادارات و ارگانها : میتوانید از این محصول در وسط راهروها استفاده نمایید.

بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی : وجود این متریال در دکوراسیون مراکز درمانی و بیمارستانها باعث ایجاد آرامش در بیماران می گردد.

هتل ها و مراکز گردشگری : دیدن این نوع سقفها حس بسیار مطلوبی را در توریست ها و مسافرین ایجاد می نماید. لذا پیشنهاد می گردد در قسمت ورودی پذیرش و لابی ها از این محصول استفاده گردد.

فروشگاهها و مراکز تجاری : وجود این محصول در طراحی دکوراسیون این مکانها باعث افزایش اعتماد مشتریان می گردد. لذا پیشنهاد می شود از کاربرد آن در این گونه محلها غاقل نشوید.

مراکز تفریحی : وجود این متریال در دکوراسیون مراکز تفریحی باعث افزایش نشاط حاظران می گردد.

پارتیشن بندی : می توان از سایزهای اختصاصی آن جهت انجام پارتیشن بندی در ادارات و دفاتر کار استفاده نمود.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 8 میلیمتر
طول بر حسب سفارش مشتری حداکثر تا 60 سانتیمتر
عرض بر حسب سفارش مشتری حداکثر تا 60 سانتیمتر
نوع جنس pvc
وزن بر حسب نوع طرح متغیر می باشد.
مشخصات کلی
تعداد در بسته بر حسب سفارش مشتری متغیر می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل معرق پی وی سی سفارشی, تایل معرق, تایل پی وی معرق, تایل معرق سفارشی, تایل گچی, قیمت تایل گچی, تایل گچی ارزان, تایل معرق ارزان, تایل گچی پانچدار, تایل گچی پانچ دار