سقف کاذب

تایل معرق پی وی سی 16 میل

مدل کالا: GBZ

قیمت: 160,000 تومان

از تایل معرق پی وی سی 16 میل به منظور ساخت پارتیشن استفاده می گردد. سقفهای اجرا شده با تایل پی وی سی معرق ، امکان دسترسی به فضای پشت سقف کاذب را برای شما فراهم می کند. در صورتیکه نیاز به انجام تعمیرات تاسیساتی باشد، کافی است تایل ها را محل خود خارج نمایید. همچنین هر زمان که از طرح محصول خوشتان نیاید بسهولت می توانید آنها را با طرحهای دلخواهتان تعویض نمایید. در صورت آسیب دیدن هر کدام از تایلها ، میتوان آن تایل از شبکه خارج نموده و با یک محصول سالم جایگزین نمود. همچنین هر زمان که دوست داشته باشید می توانید آنرا با سایر تایلهای شبکه جایگزین نمایید. این نوع سقف زیرسازی مجزایی نداشته و میتوان از زیرسازی محصول مکمل آن استفاده کرد. لازم است تا قبل از تایل ریزی این محصول ابتدا طلق های پلکسی گلس را در شبکه بار ریزی نمود.

رنگ این محصول در حالت کلی سفید بوده و شما میتوانید آنرا به رنگ مورد نظر خود رنگ آمیزی نمایید. رنگهای سفید و طلایی این محصول از سایر رنگها کاربرد بیشتری دارند. رنگ آمیزی این محصول می تواند جلوه بی نظیری به پروژه اجرا شده اعطا نماید. می توان این محصول را در رنگ مورد نظر مشتری ارائه نمود.

جهت اجرای نورپردازی مخفی برای تایل معرق پی وی سی ( PVC ) لازم است کافی است رشته های LED یا SMD را در پشت طلق گلکسی تعبیه نمایید. در انتخاب رنگ رشته های مورد نظر توجه به ترکیب کلی رنگ فضای دکوراسیون الزامی است. نورپردازی میتواند به صورت رقص نور و یا هر شکلی که شما دوست داشته باشید طراحی شود. برای این منظور کافی است از متخصصان مربوطه بخواهید تا برنامه آن را برای شما نوشته و در RAM کنترل نور مخفی لود ( LOAD ) نمایند. این کار باعث زیبایی بیشتر اجرامی شود.

تایل معرق برای محیطهایی مانند : راهروها ، سرویس های بهداشتی ( حمام و دستشویی ) ، استخرها ، سالنها ، رستورانها ، کافی شاپ ها ، انواع ورودی ها ، دفاتر کار و منازل مناسب می باشد. این محصول در کنار سقف کاذب کناف ، آسمان مجاری و سقف کاذب باریسول حس بسیار خوبی را به بیننده منتقل می نماید. استفاده از این محصول در مرکز  یا وسط طرح دکور سقف توصیه می گردد. این امر در راهروها بصورت یک ردیف در وسط راهرو کاربرد دارد.

این محصول بر روی هر نوع سقفی قابل اجرا می باشد فقط کافی است قبل از اجرای سازه سقف کاذب شبکه از استحکام سقف اصلی اطمینان حاصل نمود.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 16 میلیمتر
طول بر سفارش مشتری بستگی دارد
عرض بر سفارش مشتری بستگی دارد
وزن به نوع طرح بستگی دارد
سایر ویژگی ها
توضیحات جهت پارتیشن استفاده می گردد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل معرق پی وی سی 16 میل, تایل معرق پارتیشن, قیمت تایل معرق, تایل گچی, تایل pvc, تایل پی وی سی, تایل معرق pvc, تایل معرق ارزان, تایل گچی ساده, تایل گچی حصیری, تایل گچی پانچدار, تایل گچی پانچ دار