سقف کاذب

تایل گچی روکشدار طرح حصیری

مدل کالا: GBZ

قیمت: 16,000 تومان
این کالا داری حداقل 8 خرید می باشد.

تایل گچی روکشدار طرح حصیری در سایت e-alounak به شما عرضه می شود. ویژگی ظاهری آن به این صورت است که در سطح خود هیچ سوراخی ندارد و به راحتی تمیز خواهد شد. باید بدانید که این محصول صوت را جذب نخواهد کرد.
از صفحات گچی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن به طور گسترده در اجرای دکوراسیون داخلی استفاده می شود، توسعه فراوان این محصول در این صنعت باعث تولید انواع روکش PVC و طرح های مرتبط با آن شده است. تنوع طرح های روکش ها جذابیت بیشتری برای معماران و مجریان در اجرای انواع دکوراسیون داخلی ساختمان برای سقف مشبک کاذب ایجاد نموده است.

اجرای این محصول برای بازسازی بنا و نکات آن

قبل از اجرای سقف شبکه بررسی وضعیت سقف اصلی و نوع مصالح به کار رفته در آن ضروری می باشد. در صورتی که سقف کاذب به منظور بازسازی بنا اجرا می شود. توجه به مواردی از قبیل:
لایه های سقف اصلی، نوع آن، جهت تیر ریزی، سن بنا، شرایط ظاهری، استحکام و ... بسیار مهم می باشد. عدم توجه به موارد یاد شده می تواند عواقب ناگواری ایجاد نماید. در صورتی که لایه های آن دارای ایراد و مشکل باشد لازم است ابتدا مواد نقص برطرف شده و سپس نسبت به اجرا سازه اقدام نمود.

موارد قابل توجه هنگام اجرای این انواع از محصولات

برآمدگی های ظاهری سقف نشانه کنده شدن احتمالی لایه گچی در آینده نزدیک می باشد. لکه های زرد نشان دهنده نشتی آب در آن نقاط بوده که این امر می توان در آینده باعث ریزش آن نقطه گردد.
تایل ریزی بر روی سازه های اجرا شده بر سقف های دارای مشکل به هیچ عنوان مجاز نمی باشد. تایل با سازه های TBAR و LBAR بدون نیاز به رنگ آمیزی می تواند جلوه زیبایی به محیط اطراف ارائه می کند.
صفحه روکش دار گچی می تواند در فضا های عمومی استفاده شود. این امر باعث کاهش زمان اجرا و هزینه های اجرا می گردد. بالا بودن سطح استاندارد این گونه سقف ها، ریسک اجرای پروژه را به حداقل رسانده و موجب رضایت مصرف کننده نهایی می گردد.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح حصیری
مشخصات کلی
تعداد در بسته 8 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی مدرن, تایل گچی 60*60 ارزان, تایل گچی ارزان, کارخانه تایل گچی, اجرای سقف کاذب, اجرای دکوراسیون داخلی, سقف کاذب پذیرایی, پروفیل سقف کاذب