سقف کاذب

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 30,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی در ای آلونک دارای سطح زیبایی می باشد. هنگام استفاده از این محصولات نگران نظافت کردن آن ها نباشید، زیرا که به راحتی قابلیت تمیز کاری دارند و به خوبی سطح تمیز و مانند روز اول خود خواهد شد.
این مدل تخم مرغی، دارای هسته گچی و روکش آلومینیومی در سطح پشت و روکش پی وی سی در سطح روی آن و همچنین دور روکشدار می باشد. این محصول با این ویژگی ها دارای خواص ضد آب، عایق حرارتی، مقاوم نسبت به زلزله می باشد.

چه خصوصیات و ویژگی هایی در این محصول وجود دارد؟

تایل های گچی به سادگی در سازه سقف های مشبک کاذب نصب می گردند، به دلیل تلرانس هندسی ابعاد سازه و ابعاد تایل این امر به سادگی محقق می گردد. این محصول به دلیل وزن سبک خود بار چندانی را به سقف اصلی وارد نمی کند. وزن صفحه روکش دار گچی استفاده شده در سقف کاذب به شبکه آن منتقل و از طریق آن به سقف اصلی منتقل می گردد. انتقال وزن از طریق آویز های گرفته شده به سقف اصلی اعمال می گردد. سقف آرمسترانگ بر حسب نوع تایل مورد استفاده دارای طرح های مختلفی می باشد. این محصول علاوه بر زیبایی دارای دوام بسیار مناسبی می باشد. تایل که در انواع طرح های زیبا تولید می گردد، این محصولات می توانند کلیه نیازمندی های کاربران، معماران و طراحان دکوراتیو را تامین نمایند.

دلیل رونق استفاده از این محصول و شرایط جوی مناسب به کار گیری آن

این محصول قابل شستشو بوده و به سادگی قابل تعویض می باشد. یکی از عواملی که باعث مقبولیت و توسعه شبکه سقف کاذب کلیک شده است همین سهولت تعویض و جا به جایی آن می باشد. این امر هنگام نیاز به دسترسی فضای پشت آن جهت تعمیرات تاسیسات ساختمان بسیار حیاتی می باشد. این انواع از محصول های GBZ قابل استفاده در کلیه شرایط جوی می باشد و در مناطق ساحلی و شرجی بهترین کارایی را دارا می باشد.

 

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح تخم مرغی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل گچی ارزان, سقف کاذب, اجرای سقف کاذب, تایل گچی تخم مرغی, تایل گچی سفید برفی, تایل گچی حصیری, تایل گچی چیست, تایل گچی صدف, تایل گچی اصفهان, گچ برگ باتیس, گیتی پسند