سقف کاذب

تایل گچی روکش دار طرح کبری

مدل کالا: GBZ

قیمت: 30,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

تایل گچی روکش دار طرح کبری در e-alounak در برابر آتش و رطوبت مقاوم است به این دلیل می باشد که برای استفاده در حمام، دستشویی و آشپزخانه بسیار مناسب هستند. بخش توضیحات شما را با ویژگی های آن بیشتر آشنا خواهد کرد.
سقف های کاذب شبکه ساخته شده از تایل های گچی ساده امروزه مقبولیت فراوانی یافته اند. سازه مورد نیاز جهت اجرای زیر سازی آن ها به طور مستقیم به سقف اصلی متصل می گردند. در اجرای این سازه از سپری های 3.60، 1.20 و 60 به همراه نبشی L25 استفاده می شود.

ویژگی های این محصول چیست؟

سقف شبکه یا آرمسترانگ کاذب به دلیل سبکی وزن سازه های آن و همچنین استحکام بالای آن، از ایمنی بالایی در حین زمین لرزه برخوردار می باشد. اتصالات آویز مورد استفاده در نصب این سازه توسط میخ و چاشنی هیلتی به خوبی در سقف اصلی محکم می شود. این نوع آویز ها به راحتی وزن سقف را تحمل می کنند. قبل از اجرای سازه می بایست جنس سقف مشخص گردد تا بر اساس آن نسبت به انتخاب میخ و چاشنی مناسب اقدام گردد.

از این مدل تایل در مکان هایی استفاده می شود؟

سازه سقف کاذب شبکه یا کلیک در بیشتر بنا های عمومی و سالن ها مورد استفاده معماران و مجریان دکوراسیون داخلی قرار می گیرد. تجسم اجرای دکوراسیون داخلی بدون سقف شبکه کاذب مقدور نمی باشد. از این سقف می توان برای هر نوع کاربردی استفاده نمود. ضد حریق، آکوستیک، ضد رطوبت، ضد حشرات موذی و ... .
این قابلیت به دلیل توسعه انواع تایل ها ممکن شده است. انواع تایل های مورد استفاده در سقف شبکه کاذب عبارتند از:

  1. 1.    مدل گچی روکشدار.
  2. 2.    گچی آکوستیک.
  3. 3.    PVC.
  4. 4.    سمانته.
  5. 5.    طلق.
  6. 6.    کامپوزیت.
  7. 7.    تایل آلومینیومی.
  8. 8.    و ... .

از این نوع سقف بیشتر در محیط هایی که دارای درصد رطوبت بالا هستند استفاده می شود. روکش های استفاده شده در ساخت این انواع برای این امر مناسب می باشد. همچنین در ساخت این نوع تایل از نوار دورپوش مخصوصی استفاده می گردد تا احتمال هر گونه آسیب فیزیکی و یا نفوذ آب و رطوبت را به آن به حداقل برساند.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح کبری
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل گچی روکش دار طرح کبری, تایل گچی روکش دار طرح حصیری, تایل گچی روکش دار ارزان, تایل گچی روکش PVC, تایل گچی روکشدار ارزان, فروش تایل گچی, تولید کننده تایل گچی