سقف کاذب

تایل گچی روکشدار طرح الماس

مدل کالا: GBZ

قیمت: 16,000 تومان
این کالا داری حداقل 8 خرید می باشد.

انواع صفحه های گچی در وبسایت e-alounak مانند تایل گچی روکشدار طرح الماس موجود می باشد. اگر در بخش هایی هستید که با شرایطی مانند تعرق بر پشت تایل مواجه می شوید که در پی آن امکان دارد ریزش آب اتفاق افتد، استفاده از این محصول به شما پیشنهاد می شود.

استفاده از این محصول چه مزایایی را در پی دارد؟

استفاده از این صفحه های روکش دار گچی در شبکه سقف های کاذب می تواند علاوه بر زیبایی ساختمان، هزینه های مرتبط را کاهش دهد، همچنین به دلیل ماهیت ساخت خشک آن، دور ریز و نخاله های ایجاد شده حین اجرا، کاهش می یابد، از طرفی سرعت اجرای پروژه به طرز شگفت انگیزی افزایش می یابد.
در اجرای این نوع محصول ها علاوه بر موارد یاد شده فوق، وزن سقف کاذب به مقدار زیادی کاهش می یابد که این امر تاثیر زیادی به امنیت بنا در مقابل زمین لرزه می افزاید. همچنین وزن آن ها به طور مستقیم به سقف اصلی منتقل می گردد. این انتقال وزن توسط شبکه پروفیل آن ها و آویز های اتصال انجام می شود.
جهت داشتن یک اجرای خوب و با دوام می بایست علاوه بر رعایت موارد مرتبط با اجرا، در انتخاب مصالح مورد نیاز نیز بر اساس استاندارد این گونه سقف ها عمل کرد. لذا لازم است تا قبل از خرید ویژگی های فنی اقلام مورد نیاز را بشناسید.

مشخصات مهم در انتخاب این انواع محصول ها چیست؟

  1. 1.    وزن.
  2. 2.    ابعاد.
  3. 3.    کیفیت لمینیت روکش های بالا، پایین و دور آن ها.
  4. 4.    کیفیت چسبندگی لایه ها به هسته گچی.
  5. 5.    کیفیت هسته گچی تایل.
  6. 6.    عدم خط و خش و وجود آسیب دیدگی بر روی آن ها.

همچنین توجه به مشخصات اجزای مورد استفاده در سازه سقف الزامی می باشد. این مشخصات در بخش های مربوط با این محصولات و یا در بخش مقالات به طور کامل شرح داده شده اند.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح الماس
مشخصات کلی
تعداد در بسته 8 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: فروش تایل گچی, تولید تایل گچی, کارخانه تولید تایل گچی, عرضه تایل گچی, تایل گچی, تایل گچی روکشدار, تایل گچی روکش دار, مرکز پخش تایل گچی, انواع تایل گچی, تایل سقف کاذب