سقف کاذب

مقایسه کالا (0)


تایل گچی روکشدار طرح الماس

انواع صفحه های گچی در وبسایت e-alounak مانند تایل گچی روکشدار طرح الماس موجود می باشد. اگر در بخش هایی هستید که با شرایطی مانند تعرق بر پشت تایل مواجه..

30,000 تومان

تایل گچی روکشدار طرح تخم مرغی

تایل گچی روکشدار طرح تخم مرغی و سایر طرح های متنوع دیگر در سایت e-alounak به خوبی قابلیت تمیز کاری و شستشو دارند به طریقی که هیچ اثری از کثیفی بر روی ..

30,000 تومان

تایل گچی روکشدار طرح حصیری

تایل گچی روکشدار طرح حصیری در سایت e-alounak به شما عرضه می شود. ویژگی ظاهری آن به این صورت است که در سطح خود هیچ سوراخی ندارد و به راحتی تمیز خواهد ش..

30,000 تومان

تایل گچی روکشدار طرح سفید برفی

تایل گچی روکشدار طرح سفید برفی  و انواع مختلف تایل های گچی در سایت e-alounak برای دکوراتیو کردن انواع ساختمان ها موجود می باشد. جهت دریافت می توا..

30,000 تومان

تایل گچی روکشدار طرح کبری

تایل گچی روکشدار طرح کبری در سایت ای آلونک به دلیل داشتن مقاومت در برابر رطوبت قابلیت استفاده در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه را دارد. همچنین این انوا..

30,000 تومان

تایل گچی روکش دار طرح الماس

عرضه تایل گچی روکش دار طرح الماس در سایت ای آلونک با ویژگی های کاملا منحصر به فرد می باشد. در مکان های مختلفی قابلیت استفاده دارند که از جمله آن ها قس..

30,000 تومان

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی

تایل گچی روکش دار طرح تخم مرغی در ای آلونک دارای سطح زیبایی می باشد. هنگام استفاده از این محصولات نگران نظافت کردن آن ها نباشید، زیرا که به راحتی قابل..

30,000 تومان

تایل گچی روکش دار طرح حصیری

تایل گچی روکش دار طرح حصیری در سایت ای آلونک خاصیت جذب صوت را دارا نمی باشد و در سطح خود فاقد سوراخ است. ویژگی منحصر به فرد آن تمیز کاری آسان است. عرض..

30,000 تومان

تایل گچی روکش دار طرح سفید برفی

تایل گچی روکش دار طرح سفید برفی و سایر طرح های پر طرفدار در سایت ای آلونک آماده ارائه به شما می باشد. ارائه محصولاتی از نوع دکوراتیو برای انواع ساختما..

30,000 تومان

تایل گچی روکش دار طرح کبری

تایل گچی روکش دار طرح کبری در e-alounak در برابر آتش و رطوبت مقاوم است به این دلیل می باشد که برای استفاده در حمام، دستشویی و آشپزخانه بسیار مناسب هست..

30,000 تومان

تایل گچی روکشدار

انواع صفحه های گچی تایل گچی روکش دار: ( این نوع شامل روکش پی وی سی pvc بر روی خود می باشد و همچنین  روکشی از آلومینیوم بر پشت خود و دور نوار ر..

30,000 تومان

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)