سقف کاذب

تایل گچی روکشدار طرح تخم مرغی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 14,500 تومان
این کالا داری حداقل 8 خرید می باشد.

تایل گچی روکشدار طرح تخم مرغی و سایر طرح های متنوع دیگر در سایت e-alounak به خوبی قابلیت تمیز کاری و شستشو دارند به طریقی که هیچ اثری از کثیفی بر روی سطح آن باقی نمی ماند و مانند روز های ابتدایی خود تمیز و درخشان خواهد بود. شبکه ایجاد شده در سازه سقف کاذب حاصل قفل و کلیک سپری های مورد استفاده در سازه می باشد. سپری 3.60 به عنوان ستون فقرات شبکه سقف های از نوع کاذب محسوب شده و سایر سپری ها به آن قفل می شوند.

در انتخاب و خرید این محصول چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

  1. 1.    کیفیت پانچ شیار های قفل در سپری 3.60 و سپری 1.20 ( این شیار ها محل قفل کلیک سرسازه های سپری 1.20 و سپری 60 در حین اجرای این شبکه ها می باشند. لذا وجود هر گونه نقص ابعادی و ظاهری از قبیل وجود پلیسه، کندگی و ...  باعث عدم قفل کلیک و یا باز شدن آن ها می گردد).
  2. 2.    فاصله بین شیار های سپری 3.60 ( این فاصله بایستی 150 میلی متر باشد، قبل از اقدام به خرید با کولیس فاصله بین شیار ها را اندازه گیری نمایید).
  3. 3.    فاصله بین دو پانچ در دو سپری 360 قفل شده ( این فاصله نیز می بایست 150 میلی متر باشد )
  4. 4.    اندازه طول پشت سفید سپری ها ( طول پشت سفید سپری 3.60 برابر 360 سانتی متر، سپری 120 برابر 118.4 سانتی متر و سپری 60 برابر 58.4 سانتی متر می باشد، این اندازه ها با متر کنترل نمایید ).
  5. 5.    کیفیت قفل کلیک سازه ها ( حتما این مورد را چک کنید، سازه ها بایستی به راحتی در هم قفل شوند، قفل کلیک ها بایستی محکم بوده و به آسانی از یکدیگر جدا نشوند و همچنین با فشردن ضامن آن به راحتی از یکدیگر جدا شوند ).
  6. 6.    کیفیت ظاهری سازه ( سپری سقف کاذب باید بدون تابیدگی، لهیدگی و هر گونه آسیب دیدگی فیزیکی باشند، همچنین این سازه ها در محل قفل ها نباید دارای پلیسه و کندگی باشند. )
ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 7.5 میلیمتر
طول 59.5 سانتیمتر
عرض 59.5 سانتیمتر
نوع جنس گچی روکش PVC دور نواردار
وزن 2.2 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح تخم مرغی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 8 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: تایل, تایل 60*60, تایل گچی روکش دار, تایل گچی روکشدار, تایل گچی سفید برفی, تایل گچی تخم مرغی, تایل گچی حصیری, تایل گچی ارزان, فروش عمده تایل گچی, تایل PVC, تایل ارزان 60*60