سقف کاذب

درباره ما

درباره ما


تیم فروشگاهی ما با هدف ارایه قیمت و خدمات مناسب و با توجه به  نیاز مصرف کننده شروع به کار کرده است.

ما سعی کرده ایم تا محصولات دکوراسیون داخلی ، ساختمانی و تاسیساتی را بدون واسطه به مصرف کننده ارایه دهیم.

  ما سعی کرده ایم تا با درج مطالب آموزشی که حاصل تجربه تیم فروش ما از محصولات فوق الذکر است خرید و انتخاب را برای شما مصرف کننده گرامی تسهیل نماییم.

   امروزه محیط اطراف ما مملو است از نمایندگی های و فروشگاههای مختلف مصالح ساختمانی ، دکوراسیون و تاسیسات که هرکدام کم و بیش اطلاعاتی را دراختیار شما قرارمی دهند.

 مثلا شاید شما بپرسید بهترین نوع کفپوش ، دیوارپوش و سقف کاذب کدام است؟ بهترین نوع شیرآلات کدام است؟ بهترین نوع کابین دوش کدام است؟ این ها همه سوالاتی است که درذهن شما بعنوان خریدار درج شده است. حال فرض کنید شما یکی از فروشگاه ها را به عنوان مقصدی برای خرید در نظر گرفتید و کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه خریداری کردید ولی نکته ی مهم اینست که آیا شما بهترین محصول را انتخاب کرده اید؟دراین مجموعه فروشگاهی ما انواع محصولات مورد نیاز جهت اجرای پروژه های ساختمانی و نیازهای روزمره شما را از تولید کنندگان و وارد کنندگان معتبر فراهم نموده ایم.

 محصولاتی شامل :

انواع مصالح سقف کاذب
انواع مصالح دیوار پوش
انواع مصالح کفپوش
انواع لوازم تاسیساتی شامل: شیرآلات ، هود ، کابین دوش ، سونا ، جکوزی ، سینک ، پکیج ، آبگرمکن و ...
انواع آهن آلات
انواع آجر ، سیمان ، گچ ، آهک و ...
انواع درب و پنجره
انواع سنگ ، کاشی و سرامیک
و ...

 

هدف گذاری تیم e-alounak.com:

  • قیمت و خدمات مناسب

  • فروش بدون واسطه به مصرف کننده ( تضمین قیمت کالا

  • درج مطالب آموزشی برای انتخاب راحت کالاشما میتوانید قبل از خرید اطلاعات کامل را در وب سایت e-alounak.com مطالعه کرده و با مشاورین فروش بصورت تلفنی مشاوره گرفته و خرید خود را بر روی وبسایت نهایی کنید.