سقف کاذب

دیوار پوش PVC طرح مشکی شطرنجی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 27,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

دیوارپوش پی وی سی طرح مشکی شطرنجی ای آلونک، مورد استفاده برای اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. برای مکان هایی که عایق بودن صدا و گرما برای شما مهم می باشد، ما استفاده از این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. می توانید ویژگی های بیشتر این محصول را در تب خصوصیات مطالعه کنید.

کیفیت دیوارپوش به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت دیوارپوش PVC بواسطه استفاده از افزودنی های مناسب در ترکیب آن ایجاد می شود. یکی از مهمترین افزودنی ها روان کننده می باشد. اهمیت کیفی این ماده از کلیه ادتیوهای دیگر بیشتر بوده و چکونگی عملکرد محصول به نوع روان کننده و مرغوبیت آن باز می گردد.

نقش روان کننده پی وی سی در مراحل مختلف تولید چیست؟

  • •    مرحله جذب حرارت: در این مرحله سرعت گرمای تولید شده مهم می باشد.
  • •    مرحله ترکیب: در این مرحله تبدیل ترکیب به مواد مذاب دارای اهمیت است.
  • •    جریان مذاب: در این مرحله جریان مذاب مورد توجه است.
  •  

مرحله جذب حرارت: انرژی مورد نیاز جهت ذوب ترکیب از طرق انتقال گرما از پوسته سیلندر و اصطکاک ذرات رزین با یکدیگر تامین می گردد. روان کننده انرزی تولید شده با منشاء اصطکاک را کنترل می نماید. سرعت تولید این انرژی مهم است البته این سرعت نباید به حدی باشد که باعث تخریب رزین گردد. عملکرد رزین ها با گذشت زمان تغییر می کند، لذا به ترکیبی از طیف روان کننده مورد نیاز می باشد.

مرحله آمیزش: نقش روان کننده پس از ذوب ترکیب تغییر می نماید. به منظور سهولت ذوب ترکیب، روان کننده بایستی با پلیمر همگن و سازگار باشد. این مرحله در دمای حدودا 150 ˚C انجام می شود. در این حالت نقش روان کننده خارجی افزایش می یابد.

مرحله پس از آمیزش: در این مرحله روان کننده ویسکوزیته مذاب را کنترل میکند. جریان آرام مذاب توسط روان کننده ایی که تمایل به چسبیدن به سطح سیلندر دارند ادامه می یابد. این عمل باعث همگن شدن ذرات ذوب می گردد.  یکی از روان کننده های بسیار مناسب برای این امر در صنعت پی وی سی واکسها می باشد.

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 8 میلیمتر
طول 6 متر
عرض 20 سانتیمتر
نوع جنس PVC
وزن 8 میلیمتر
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح مشکی شطرنجی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: گچبرگ باتیس, دکوراسیون داخلی منزل, گچ برگ, گچ برگ 9.5 سانتیمتری, گچ برگ 12.5 سانتیمتری, گچ برگ, انواع گچ برگ, قیمت گچ برگ, گچ برگ ارزان, آموزش دکوراسیون داخلی, اجرای کناف