سقف کاذب

دیوار پوش PVC طرح گلدار نقره ای

مدل کالا: GBZ

قیمت: 27,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

دیوار پوش پی وی سی طرح گلدار نقره ای در e-alounak.com در ایجاد زیبایی در محیط زندگی یا محیط کار شما نقش به سزایی دارد. این محصولات به خوبی تجهیزاتی مانند لوله، سیم، کابل و مانند این ها را می پوشانند.

انطباق دیوارپوش پی وی سی با سایر مصالح دکوراسیون داخلی :

سقف کناف: انطباق و هارمونی زیادی بین این دو متریال وجود ندارد. اما در تعدادی از طرحهای خلاق از ترکیب این دو متریال بخوبی استفاده شده است.

شبکه سقف کاذب : معمولا در مراکز تجاری و اداری و فروشگاهی از ترکیب دیوارپوش پی وی سی برای دیوارها و سقف کاذب مشبک برای سقف استفاده می شود. این دو ترکیب بیشترین هارمونی و انطباق را با یکدیگر دارند. از طرفی سرعت اجرای این نوع پروژه ها بسیار بالا می باشد.

تایل معرق : ترکیب آن با دیوار پوش پی وی سی بسیار جالب بوده و برای راهرو ها و فضای اداری این نوع ترکیب توصیه می گردد. البته در سقف کاذب نیز می بایست از تایل معرق و سایر تایلها بصورت ترکیبی استفاده شود.

سنگ آنتیک : این ترکیب نیز در صورت استفاده از سنگ آنتیک در نقاط کانونی صحنه زیبایی را خلق خواهد نمود. رنگ و طرح سنگ آنتیک و دیوارپوش را باید به صورت صحیح انتخاب نمایید.

دیوارپوش سه بعدی : ترکیب این دو نیز با یکدیگر زیبا خواهد بود ولی در استفاده از دیوارپوش سه بعدی نباید اغراق صورت گیرد همچنین استفاده از دیوارپوش سه بعدی فقط در نقاط کانونی مجاز می باشد.

تاپشیت : ترکیب این دو بسیار مطلوب بوده و محیط بسیار دل انگیزی را ایجاد می نمایند. نکته مهم هارمونی رنگ و طرح دو متریال با یکدیگر می باشد.

سقف کشسان یا باریسول : این محصول بیشتر با گچبرگ همخوانی دارد و برای دیوارپوش پی وی سی توصیه نمی گردد. ولی برای بعضی از طرحها و رنگهای دیوارپوش استفاده از آن مانعی ندارد.

پارکت و لمینیت : استفاده از ترکیب این دو در دکوراسیون بسیار متداول است. زیبایی و هارمونی آنها با یکدیگر مثال زدنی است بخصوص که از طرحهای چوب برای دیوارپوش استفاده شده باشد و رنگ آن هم یک یا دو طیف از رنگ کف روشنتر باشد.

 

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 8 میلیمتر
طول 6 متر
عرض 20 سانتیمتر
نوع جنس PVC
وزن 2.6 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح گلدار نقره ای
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دیوار پوش PVC, دیوارپوش PVC, دیوار پوش پی وی سی, دیوارپوش پی وی سی, قیمت دیوارپوش PVC, فروش دیوار پوش PVC, تولید دیوارپوش PVC, دیوارپوشCOBOA, آذران فضا نما