سقف کاذب

دیوار پوش PVC طرح گل قرمز پاییزی

مدل کالا: GBZ

قیمت: 27,000 تومان
این کالا داری حداقل 10 خرید می باشد.

دیوار پوش PVC طرح گل قرمز پاییزی در ای آلونک دارای طرحی کاملا جذاب است که استفاده از آن سبب می شود که زیبایی دکوراسیون داخلی شما دو چندان شود. رنگ زمینه را می توانید بر طبق نظر و سلیقه خود تهیه کنید.

دییوارپوش پی وی سی و کاربرد آن در انواع سبکها :

سبک کلاسیک : مهمترین متریال مورد استفاده در سبک کلاسیک سنگ ، مصنوعات سنگی ، چوب و مصنوعات چوبی می باشد. این محصول بدلیل تنوع فراوان و همچنین طرحهای چوب و سنگ آن براحتی در این سبک مورد استفاده قرار گیرد. همچنین طرح ترکیبی آن با محصولاتی مانند تاپشیت بخوبی ویژگیهای این سبک معماری را منعکس می نمایند. سبک کلاسیک یکی از پرکاربذترین طرحهای معماری بوده و این برای محصول دیوارپوش عالی میباشد. با در نظر گرفتن بهای آن با محصولات جایگزینش مانند سنگ ، استفاده از دیوارپوش PVC بسیار مقرون بصرفه می باشد.

سبک مدرن : ویژگی مهم این سبک امانتداری نسبت به مصالح می باشد. بر طبق این ویژگی هر آنچه در بیرون ساختمان بکار برده می شود بایستی در درون نمای داخلی نیز دیده شود. چهار متریال فولاد ، بتن ، شیشه و چوب اصلی ترین مواد مصرفی در این سبک بشمار می روند. دیوارپوش PVC بدلیل تشابه فراوان طرحهای آن با متریالهای یاد شده ، بخوبی میتواند در این سبک مورد استفاده قرار گیرد. این مورد می تواند در کاهش هزینه های ساخت و ساز تاثیر بسزایی داشته باشد. از این رو طراحان دکوراتیو از این محصول در طرح سبک مدرن خود بهره فراوانی می برند.

سبک مینیمال : سبک مینیمال برای پاسخگویی به محدودیت جا و فضا ابداع گردیده است. همچنین حداقل استفاده از مصالح و سادگی از ارکان آن بشمار می رود. بدلیل امکان طراحی و تولید انواع طرح و رنگ از محصول دیوارپوش ، تطابق آن با سایر المانهای این سبک بشکل حیرت انگیزی ممکن می باشد. بیشترین رنگهای مورد استفاده در این سبک از معماری رنگهای طیف سفید و خاکستری روشن می باشد. هر چند امکان استفاده از سایر رنگها نیز مقدور می باشد.

سبک پست مدرن : در این سبک نیز امکان استفاده از این محصول وجود دارد و براحتی با سایر اجزای معماری تطابق کامل دارد.

 

 

ساخت کشور
ساخت ایران
مشخصات فنی
ضخامت 8 میلیمتر
طول 6 متر
عرض 20 سانتیمتر
نوع جنس PVC
وزن 2.6 کیلوگرم
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب متر مربع می باشد.
نام طرح گل قرمز پاییزی
مشخصات کلی
تعداد در بسته 10 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: دیوار پوش PVC طرح گل قرمز, فروش عمده دیوار پوش, لیست قیمت دیوارپوش, همت پلاست, کارخانه همت پلاست, آذران پلاستیک, قیمت دیوارپوش PVC همت پلاست, قیمت COBOA