سقف کاذب

ضوابط و مسئولیت محصولات

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات دکوراسیون داخلی

 - اطلاعات هر محصول دکوراسیون داخلی در وب‌سایت E-Alounak، صرفاً برای اطلاع‌ رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از خرید نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. اطلاعاتی از قبیل ضریب مصرف و مقدار تقریبی مورد نیاز آنها ، همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و E-Alounak مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین E-Alounak مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
در صورت تایید معیوب‌بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتورامکان هماهنگی برگشت و مرجوع وجه به شما وجود دارد.

- ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات حمام ، آشپزخانه ، سیستم گرمایشی و سرمایشی

- اطلاعات این محصولات صرفا برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و E-Alounak مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
- E-Alounak
مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
-
درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه E-Alounak در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.


-
 مسئولیت نصب و راه اندازی این گونه محصولات با نمایندگان مجاز معرفی شده از سوی فروشندگان می باشد. و فروشگاه E-Alounak هیچ گونه مسئولیت در قبال آن ندارد همچنین در صورت نصب و راه اندازی این محصولات توسط افراد متفرقه ، گارانتی آنها ابطال خواهد شد.