سقف کاذب

پیچ پانل سرمته 2.5 سانتیمتری

مدل کالا: GBZ

قیمت: 62,000 تومان

پیچ پانل سرمته 2.5 سانتیمتری که به نام پیچ اتصال پانل به سازه TB نیز شناخته می شود ، چهت اتصال پنلهای گچی به سازه کناف ( با ضخامت های بین 0.7 تا 2.5 میلیمتر ) استفاده می شود. این سازه ها از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت 0.4 تا 0.6 میلیمتر تولید می گردند. دلیل ساخت این پیچها با سر مته ای شکل راحتی و سهولت اجرای این گچبرگها می باشد. به همین دلیل در حین اجرا به فرایند سوراخکاری نیاز نبوده و خود این محصول این عمل را بخوبی انجام می دهد. کیفیت اتصال این نوع پیچ بسیار عالی می باشد.

فواصل پیچها حین نصب پنل کناف بر روی سازه نباید از 17 سانتیمتر بیشتر باشد همچنین سر پیچ نباید از سطح گچبرگ بالاتر قرار گیرد. این پیچها به گونه ای ساخته شده اند که در باز و بستن های متوالی ( تا حداقل 10 بار ) آسیب نبینند. همچنین براحتی سازه ها را سوراخ نموده و صفحات گچی را بر روی آنها محکم نمایند.

نوع آلیاژ مورد استفاده بر روی این پیچها از نوع فولادهای 10B33 ، 10B38 و STM435 می باشد. این آلیاژها قابلیت عملیات حرارتی داشته و می توانند سختی مورد نظر را کسب نمایند. فرایند عملیات حرارتی این پیچها به صورت کانتینیوز بوده و در کوره های دو مرحله ای با دو مخزن روغن کوئنچ و تمپر انجام می گیرد. پس از فرایند سختی کاری محصولات ، مشخصات متالورژی آنها را کنترل نموده و در صورت تایید جهت پوششکاری به سالن فسفاته منتقل می کنند. فرایند پوشش فسفاته به منظور محافظت قطعات از زنگ زدگی انجام می شود. تست سالت اسپری بر روی محصولات نهایی برای کنترل کیفیت و ضخامت پوشش انجام میشود.

پیچ پانل سر مته 25 میلیمتری به دلیل استفاده از متریال مناسب و همچنین فرایند تولید منحصر بفرد آن بخوبی وزن پانلهای گچی را تحمل نموده و بخوبی اتصال آنها را با سازه کناف گالوانیزه برقرار می سازند. این پیچها بنا به ضخامت پنل و سازه مربوطه در طول های مختلف از 25 تا 70 میلی متر تولید می گردند. قطر رزوه این محصول 3.5 میلیمتر می باشد.

ساخت کشور
ساخت تایوان
مشخصات فنی
طول 2.5 سانتیمتر
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب بسته می باشد.
مشخصات کلی
تعداد در بسته 1000 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پیچ اتصال پانل به سازه, پیچ اتصال سر مته 2.5 سانتی متری, پیچ سر مته2.5 سانتی TN, پیچ سرمته 25 میلیمتری, پیچ کناف, پیچ پنل کناف, پیچ پانل کناف, پیچ گچبرگ