سقف کاذب

پیچ سازه به سازه سرمته دار کناف

مدل کالا: GBZ

قیمت: 48,000 تومان

از پیچ اتصال سر مته سازه به سازه کناف LB به منظور متصل نمودن سازه های کناف با ضخامتهای بیشتر از 0.7 میلیمتر استفاده می گردد. این محصول به گونه ای ساخته شده است که می توان آنرا تا 10 الی 15 بار بر روی این گونه سازه ها ( سازه های با ضخامت بالا ) استفاده نمود. این محصول به دلیل سختی مناسب آن و همچنین سر مته ای شکل خود به راحتی سازه ها را به هم متصل می نماید و برای این منظور دیگر نیازی به سوراخکاری سازه ها نمی باشد. این عمل باعث کاهش زمان اجرای پروژه ها مربوطه می گردد. ضخامت این پیچها معمولا 3 میلیمتر و طول آنها بین 9 تا 9.5 میل متغیر می باشد. نامگذاری این محصولات به 9.5 میلیمتر نیز به همین علت می باشد.

برای اجرای یک دکوراسیون مناسب با کناف کیفیت اتصالات انجام شده بسیار مهم است ، پیچ سر مته اتصال سازه به سازه کناف LB قادر است بهترین کیفیت اتصال پروفیل ها را به یکدیگر را تضمین نماید. این محصولات از فولاد عملیات حرارتی شونده 10B33 و 10B38 تولید می گردند. با استفاده از این فولاد و داشتن برنامه سیکل عملیات حرارتی مناسب می توان به هر سختی دست یافت.

سر مته ای شکل این نوع پیچها به دلیل استفاده از قالبی به همین شکل در مرحله کله زنی ایجاد می گردد. فرایند تولید این نوع پیچ مشابه سایر پیچها بودن و فقط قالب آنها در مرحله نخست تولید ( کله زنی ) با بقیه پیچها متفاوت می باشد. سختی ، ساختار ، اندازه و ابعاد و همچنین مقاومت به خوردگی این محصول پس از تولید در کارخانه به دقت کنترل شده و از عملکرد مناسب محصول اطمینان حاصل می گردد. گروه کارخانجات شکوه پردیس با الزام سازنده تایوانی خود برای تامین خواسته های کیفی خود مطابق تست پلن محصول که از آخرین نسخه استاندارد ASTM اقتباس شده است ، در ارائه مرغوبترین نوع پیچ سرمته اتصال سازه به سازه شهره خاص و عام می باشد.

ساخت کشور
ساخت تایوان
مشخصات فنی
طول 9.5 میلیمتر
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب بسته می باشد
مشخصات کلی
تعداد در بسته 1000 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پیچ اتصال سر مته سازه به سازه کناف, پیچ اتصال سر مته سازه به سازه, پیچ کناف, پیچ اتصال سازه به سازه, پیچ سرمته 9.5 میلی متری, پیچ سازه به سازه سرمته دار کناف