سقف کاذب

پیچ سازه به سازه کناف

مدل کالا: GBZ

قیمت: 48,000 تومان

از پیچ اتصال سازه به سازه سر سوزنی 9.5 میلیمتر LN جهت متصل نمودن پروفیل های کناف به یکدیگر استفاده می شود. حداکثر ضخامت ورق پروفیل ها برای استفاده از این نوع پیچ 0.7 میلیمتر می باشد. برای سازه های ضخیم بایستی از پیچ سرمته دار استفاده شود. این محصول در طولهای مختلف تولید و عرضه می گردند که پر مصرفترین آنها طول 9.5 میلیمتر می باشد. به همین علت این محصول را پیچ اتصال سازه به سازه 9.5 میلیمتری می نامند.

اتصال پروفیل های F ، L و U و همچنین استاد و رانرهای 50 و 70 با این نوع پیچ انجام می شود ولی برای استفاده از استاد و رانر 100 می بایست از پیچ نوع سر مته دار استفاده گردد.

ضخامت مناسب ( 3 میلیمتر ) این محصول و نوع آلیاژ استفاده شده در تولید آن باعث استحکام بالای اتصالات ایجاد شده با این محصول شده است. کشور تایوان با بیشترین حجم تولید انواع پیچ در جهان پیشتاز این صنعت می باشد. محصولات عرضه شده در سایت ای آلونک از بهترین تولید کنندگان تایوان تامین شده تا رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.

سازه های کناف از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت های بین 0.5 تا 1 میلیمتر و به روش رول فرمینگ تولید می شوند. در این روش رول ورق پس از برش به عرضهای معین با دستگاه برش رول به رول وارد دستگاه رول فرمینگ می گردد. دستگاه رول فرمینگ ورق ورودی را به شکل پروفیل مورد نظر نورد می نماید. این کار با توجه به طراحی غلطک های دستگاه انجام می پذیرد. در نهایت محصولات تولید شده به طول های مناسب برش خورده و بسته بندی می گردند. گروه کارخانجات شکوه پردیس با دارا بودن بهترین ماشین آلات در عرصه تولید این محصولات پیشتاز می باشد. پروفیل های تولید شده بر اساس سطح مقطع آنها نام گذاری می گردند. شکل مقطع پروفیل ها با توجه به شباهت آنها به حروف F ، L و U به همین نامها خوانده می شوند. و به مجموعه این پروفیلها FLU گفته می شود.

ساخت کشور
ساخت تایوان
مشخصات فنی
طول 9.5 میلیمتر
سایر ویژگی ها
توضیحات قیمت بر حسب بسته می باشد
مشخصات کلی
تعداد در بسته 1000 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: پیچ اتصال سازه به سازه, پیچ اتصال سازه به سازه کناف, پیچ اتصال سازه به سازه سر سوزنی, پیچ سازه به سازه کناف, پیچ سازه به سازه LN کناف, پیچ کناف, پیچ سازه به سازه کناف